1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
con_mobile

Tel. 725-556-204

Jak zrobić dobrą reklamę całkowicie za darmo  Email

Prowadząc firmę budowlaną, zastanawiałem się nad inwestycją w dodatkową reklamę. Koszt reklamy 3.000 zł tyle kosztowała reklama w popularnym magazynie. Długo główkowałem nad tym co zrobić by mieć taką reklamę za darmo.Udało się!

Nie dlatego, że maiłem ograniczony budżet, ale dlatego że cechą każdego przedsiębiorcy jest szukanie najbardziej optymalnych rozwiązań.

 Postanowiłem że zrobię promocję, Wymalujemy Twój dom całkowicie za darmo!!!

To hasło wprowadziłem do wszystkich dostępnych w Internecie serwisów ogłoszeniowych. Dodatkowo zamieściłem informację na samochodach.  Pod hasłem znajdował się tekst:

Tak to prawda, zrobimy to całkowicie za darmo!! Dowiedz się więcej na naszej stronie. Oferta ważna do końca miesiąca.

 Na stronie firmowej znajdowało się okienko w którym po podaniu maila można było zdobyć informacje o promocji.

 Zapisz się na darmowe malowanie

 Po miesiącu  zebralem 300 maili do potencjalnych klientów, ale to nie wszystko. Ten kto chciał mieć pomalowane za darmo mieszkanie czy dom, musiał polecić nas 5 znajomym, którzy zamówią u nas usługę, na kwotę minimum 5 tysięcy. Znalazła się osoba która poleciła nas dwóm klientom a wartość usługi wynosiła około 25 tysięcy. Zgodziliśmy się.

 Wykonaliśmy pracę z należytą starannością,  dając bardzo wysoką jakość.

 Wynik

Nie inwestując nic  zebraliśmy zamówienia na 25.000 zł . Darmowe malowanie zajęło nam 6 dni. Klient dostarczył materiał, taki był warunek. Polecający dostał usługę wysokiej jakości wartą 3.000 zł .

 Poleconym klientom zaoferowaliśmy rabat wysokości 10 % jeśli polecą nas znajomym. Rabat wcześniej został wliczony w koszty zlecenia.

 Do 300 zebranych adresów  mailowych jakie otrzymaliśmy w czasie promocji, wysłaliśmy informację o następnych promocjach. Tą drogą przybyło kolejnych 10 zamówień.

Każda promocja czy rabat były wliczone w koszty.

 W ten sposób mieliśmy wypełniony kalendarz na najbliższe 4 miesiące, bez inwestowania w jakąkolwiek płatną reklamę.  Kolejni klienci byli źródłem następnych.

 Zastanów się zanim zainwestujesz w rozwój firmy być może są możliwości, dzięki którym zrobisz to samo minimalnym kosztem.

Jeśli nie masz pomysłu zapraszam na konsultację.  Darmową oczywiście ;)

 Wśród wielu milionerów, z którymi miałem okazję pracować zauważyłem jedną wspólną cechę , są to największe sknery ;) w pozytywnym tego słowa znaczeniu, ale o tym napiszę inny temat.

 Pamiętaj aby rekomendacje działały musisz dostarczać usługi najwyższej jakości.

 Jak zwiększyć jakość usługi nie ponosząc kosztów? Zapraszam na konsultacje.

Pozdrawiam

projektowanie stron tarnów projektowanie stron www tarnów projektowanie stron www rzeszów tworzenie stron rzeszów
 
projektowanie wnętrz projektowanie wnętrz tychy